Kodėl verta stoti?

Kodėl verta stoti

Sveikas, būsimasis Pirmakursi.

Pirmiausia raginame Tave žvelgti giliau ir savo ateitį projektuoti nebijant visuomenės spaudimo. Gerai apgalvok, ko sieki ir ko reikia, jog būtent Tavo, o ne kažkieno kito, lūkesčiai išsipildytų. Jei neužteks argumentų, atvyk pas mus ir savo akimis išvysk šiuolaikišką ir jaukią mokymosi aplinką kuriančią profesinę mokyklą.

 • NEMOKAMAS MOKSLAS. Jei esi baigęs 10 ar 12 klasių ir kol kas neįgijai jokios kitos specialybės, mokslas Tau nekainuos nė cento. Negana to, kiekvienas pirmą kartą besimokantis ir gerai lankantis pamokas mokinys gauna stipendiją.
 • SPECIALYBĖ – PER TRUMPESNĮ LAIKĄ. Daugelis jaunuolių, pasirinkę aukštąjį mokslą, mokosi 3-4 metus, o vėliau apgailestauja dėl praktikos stokos ir mažų įsidarbinimo galimybių, jaučiasi neikalingi ir sugaišę pernelyg daug laiko. Profesinėje mokykloje Tu turi puikią galimybę išmokti amato vos per 1 ar 2 metus. Dar viena gera žinia, kad mokymosi metus praleisi ne "grauždamas" knygas ir "kaldamas" teoriją, o atlikdamas praktines užduotis, dirbdamas su inovatyvia įranga ir atlikdamas praktiką moderniose Lietuvos ar užsienio įmonėse.
 • PERSPEKTYVIOS, PAKLAUSIOS SPECIALYBĖS. Profesinio mokymo centrai glaudžiai bendradarbiauja su darbdaviais, kurie mielai prisideda prie mokymo programų rengimo ir tobulinimo, priima mokinius atlikti įmonėje baigiamąją praktiką. Būtent su įmonių pagalba mes geriausiai jaučiame darbo rinkos pulsą ir kiekvienais metais kviečiame mokytis itin reikalingų profesijų. Taip atsirado šiuo metu naujausios java programuotojo, metalo apdirbimo staklininko ir kitos inžinerinės pramonės, verslo, transporto, paslaugų ir menų srities mokymo programos.
 • DĖMESYS PRAKTINIAM MOKYMUI. Mums svarbu, kad mokinys gebėtų atlikti konkrečias darbo užduotis, o darbdaviui nereikėtų gaišti laiko jį papildomai apmokant. Todėl nuo 70 iki 90 procentų viso mokymosi laikotarpio sudaro būtent praktinis mokymas: susipažinus su teoriniu kursu atliekamos užduotys prie praktinio mokymo stendų, o kai kurių specialybių daugiau nei pusę mokymosi laikotarpio sudaro praktika pas darbdavį.
 • MODERNI PRAKTINIO MOKYMO BAZĖ. 2014 m. rugsėjo 4 d. iškilmingai buvo atidaryti net du modernūs sektoriniai praktinio mokymo centrai, skirti inžinerinės pramonės, energetikos ir mechatronikos bei IT sričių specialistams mokyti. Investuota bemaž 20 mln. litų tam, kad būtų sukurta puiki edukacinė praktinio mokymo erdvė mūsų mokiniams, aukštųjų mokyklų studentams ir įmonių darbuotojams.
 • SPECIALYBĖ KARTU SU VIDURINIU IŠSILAVINIMU. Mokiniai, kurie yra baigę 10 klasių, gali mokytis Centro gimnazijos skyriuje. Jiems mokymasis trunka 3 metus: 11 ir 12 klasėse didesnis dėmesys skiriamas bendrojo lavinimo dalykams ir ruošimuisi laikyti brandos egzaminus, o įgijus vidurinį išsilavinimą belieka per metus užbaigti amato mokymąsi. Štai taip būdamas vos 19 ar 20 metų Tu jau esi jaunasis specialistas ir gali sėkmingai siekti meistriškumo aukštumų.
 • PRAKTIKA UŽSIENYJE. Nuo 2014 m. Centras, kaip ir daugelis aukštųjų mokyklų, vykdo Erasmus+ mainų programas, kurių metu jaunieji specialistai stažuojasi užsienio šalyse ir atlieka praktiką įmonėse.
  Jei įsidarbinai pagal specialybę, kurią pasirinkai mokytis,sudaromas lankstus mokymosi grafikas (derinant su darbo grafiku), numatomos galimybės užduotis atlikti savarankiškai, esant poreikiui, formuojamos vakarinės grupės.
 • STIPENDIJA skiriama kiekvienam pažangiam, pirmą kartą besimokančiam mokiniui.
 • LENGVATOS NAUDOTIS VIEŠUOJU TRANSPORTU. Kiekvienas mokinys gauna Mokinio pažymėjimą, kuris suteikia lengvatas naudojantis viešuoju transportu ir perkant bilietus į įvairius renginius ir muziejus.
 • B KATEGORIJOS VAIRAVIMO KURSAI. Mokiniams - 230 eurų.

PAMOKŲ LAIKAS

 

1 Pamoka  8:00 -  8:45 
2 Pamoka  8:55 -  9:40
3 Pamoka  9:50 - 10:35
4 Pamoka 10:45 - 11:30
Pietų pertrauka
5 Pamoka 12:00 - 12:45
6 Pamoka 12:55 - 13:40
7 Pamoka 13:50 - 14:35
8 Pamoka 14:45 - 15:30
9 Pamoka 15:40 - 16:25
10 Pamoka 16:35 - 17:20

 

 ** Pamokų tvarkaraščiai **

Interaktyvus interviu "Visi skirtingi, bet labai panašūs"   

  mano dienynas